• Leading Supplier of Industrial Clutches, Brake Pads and Caliper Brakes

PRODUKTY

Większość komponentów dostępnych bezpośrednio z magazynie

części sprzęgła przemysłowego Ltd. produkuje i dostarcza szeroką gamę hamulców przemysłowych, sprzęgieł i materiałów ciernych. Wiele części jest przechowywanych w magazynie, aby umożliwić krótki czas realizacji. Nasza oferta obejmuje również złączki do zastosowań z napędem ciężkim. Produkujemy również szereg hamulców zaciskowych do bezpośredniej wymiany z wymaganiami dotyczącymi hamowania OEM.

ICP jest dystrybutorem numer jeden dlakilku głównych marek, including Eaton Airflex i WPT Power Corporation. Zbudowaliśmy reputację niezawodnego partnera dystrybucyjnego dla jednych z najbardziej szanowanych marek w branży. Nasz w pełni skomputeryzowany system zarządzania zapasami magazynowymi o powierzchni 10 000 mkw., zapewnia klientom centralne centrum dystrybucyjne obsługujące Wielką Brytanię, Europę i resztę świata.

Nasz asortyment tarcia przemysłowego obejmuje wszystkie główne zastosowania turbin wiatrowych, takie jak Vestas, Gamesa & GE Energy nami kilka. ICP produkuje własne hamulce i klocki hamulcowe, aby całkowicie wymieniać się z hamulcami OEM i oferować oszczędny, oryginalny zamiennik.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym zespołem wsparcia technicznego, który będzie mógł pomóc:

E-mail:website@industrialclutch.comlubZadzwoń:+ 01663 734 627