• Leading Supplier of Industrial Clutches, Brake Pads and Caliper Brakes

O FIRMIE

PRODUCENTÓW HAMULCÓW PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘGIEŁ I MATERIAŁÓW CIERNYCH DO PRZEMYSŁU WYTWÓRCZEGO I PRZETWÓRCZEGO NA CAŁYM ŚWIECIE.

Założona w 1994 roku, Industrial Clutch Parts (ICP) zatrudnia ponad 25 pracowników, z których każdy posiada rozległą wiedzę w branży sprzęgła i hamulców przemysłowych. Z siedzibą główną w Wielkiej Brytanii, Industrial Clutch Parts posiada również biura w USA, Kanadzie, Niemczech, Hiszpanii, Ameryce Południowej i na Bliskim Wschodzie.

Industrial Clutch Parts Ltd jest światowym specjalistą dostawcą hamulców, sprzęgieł, sprzęgieł i materiałów ciernych dla wszystkich rodzajów przemysłu. Współpraca z wieloma producentami oryginalnego sprzętu (OEM) i możliwość dostarczania na rynku wtórnym materiałów wysokiej jakości OEM. Części sprzęgła przemysłowego mają bogatą wiedzę techniczną i doświadczenie, co gwarantuje, że jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązanie sprzęgła/hamulca dla każdego zastosowania. Dzięki specjalistycznej wiedzy w różnych branżach Części sprzęgła przemysłowego regularnie dostarczają do przemysłu lotniczego, rolniczego, motoryzacyjnego, chemicznego, energetycznego, inżynierii, żywności, gazu, rekreacji, morskiego, górniczego, naftowego, papieru, opakowań, odnawialnych, stali, teatru i wiatru.

Wraz z nowym zakładem magazynowym o powierzchni ponad 10 000 stóp kwadratowych zajmujemy się dystrybutorami produktów produkowanych przez: AP Industrial Clutch, Brembo, Bremskerl, Coremo Ocmea, Deublin, Eaton Airflex, ETP, Ferodo, Friction Technology, Goizper, Gummi, Hilliard, Intorq, KEB, Lenze, Mayr, Monninghoff gerlandu Bremsen (Sibre), Simplatroll, Telcomec, Tollok, Westcar, WPT Power Transmission, wraz z własnym asortymentem hamulców i sprzęgieł ICP Posiadamy największy zapas części WPT, Coremo, Goizper & Eaton Airflex w Wielkiej Brytanii Nasze hamulce i sprzęgła są całkowicie wymienne z: Ortlinghaus, Industrial Clutch Corp, Twiflex, Twin Disc, Wichita, Antec i Svendborg. Nasz zespół techniczny oferuje solidne doradztwo w zakresie stanu, konserwacji i wydajności każdego pneumatycznego, elektromagnetycznego lub hydraulicznego sprzęgła i zespołu hamulcowego, niezależnie od tego, czy jest on przeznaczony do serwisowania, naprawy, remontu czy nowej wymiany.